Mycomedica hory

Podporujeme

Zuzana Baudyšová - Nadace Naše dítě

IMG_2535
Mám Velkou radost, že mezi příznivci i sponzory Nadace Naše dítě je i společnost MycoMedica. Je založená a vedená odborníkem na čínskou medicínu panem Schirlem. Jsme rádi, že MycoMedica má svoji rozrůstající klientelu, která myslí i na nemocné děti a pomáhá zakoupit to, co bez sponzorské přízně, by maminky samoživitelky a sociálně slabé rodiny, těžko zvládly. Děkuji panu Schirlovi a i obchodním partnerům MycoMedicy, kteří Nadaci Naše dítě společně podporují, za přízeň a finanční pomoc.
 
Pevné zdraví, harmonii a radost ze života přeje všem
 
Zuzana Baudyšová
Ředitelka nadace naše dítě
 
 

Petra Soukupová PSO - Police Symphony Orchestra

11143243_1111798035507368_5079035744228965413_oS firmou MycoMedica, konkrétně s panem Milanem Schirlem, jsme se poprvé seznámili na našem benefičním večeru v roce 2016. Pan Schirlo tehdy byl za svým fotoaparátem, aby náš večer zdokumentoval. Na podzim téhož roku nás firma MycoMedica podpořila, a to nemalou částkou v rámci kampaně Potřebujeme JINÉ nástroje na portále HitHit, abychom se my jako orchestr dokázali postavit na vlastní nohy pořízením svých vlastních nástrojů. Od té doby společně spolupracujeme a jsme za to vděční!

Víte, takových firem a lidí jako je pan Milan Schirlo, moc na světě není... Lidí, kteří by se tolik rozdávali pro druhé nejen finančně, ale i lidsky. Jsme rádi, že alespoň krátkým textem můžeme panu Schirlovi a celé firmě MycoMedica poděkovat a říct: Vážíme si Vás!

Za Police Symphony Orchestra
Petra Soukupová

 

David Novotný - zakladatel Muže roku

_DSC5604S firmou MycoMedica spolupracuji již opravdu mnoho roků. Pomáhají mi finančně s přípravou charitativních akcí, které organizuji, ať je to Muž roku, Den dobrých skutků či Vánoční koncerty. Výtěžek z těchto akcí pomáhá dětským domovům, stacionářům a domovům seniorů v náchodském regionu.

Krom toho jejich kvalitní houbičky i osobně užívám :-) 

Moc MycoMedice děkuji za podporu, přeji jí hodně úspěchů při výrobě kvalitních produktů z vitálních hub a těším se na další spolupráci

David Novotný
zakladatel Muže roku
 
 

Pavel Frydrych - Zpověd počátku tisíciletí

Kest

Chtěl bych tímto poděkovat společnosti MycoMedica - vitální houby za podporu vydání mé knihy „Zpověď z počátku tisíciletí“. Jde o soubor deseti mezi sebou zdánlivě nesouvisejících povídek. Reflektuje současný vliv bulvárních médií nebo internetu a zamýšlí se nad snadností ovlivnění lidského myšlení. Konfrontuje tuto skutečnost s historií a zjišťuje, že člověk se vlastně moc nezměnil. Nachází pevné spojení osudů jednotlivých postav se světem kolem, aniž by jim musel "přimalovávat" charisma - v jeho podání je člověk prostě součástí světa a jako takový ho ale i utváří.

Takže velké díky MycoMedice.

P.S. No a samozřejmě s houbičkami MycoMedica máme doma osobní a výborné zkušenosti...

Pavel Frydrych - autor

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vhledejte nejbližšího terapeuta, prodejce nebo lékárnu s našimi produkty.
Zobrazit nejbližší distributory

 

 
 
 

DOPRAVA ZDARMA u všech objednávek do konce nouzového stavu.Z důvodu extrémního vytížení dopravců se může zásilka zpozdit i o několik dní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nabídka platí po dobu nouzového stavu nebo do konce roku 2020.